چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه مقوایی
چاپ جعبه مقوایی


مرحله پایانی تولید یک فرآورده بسته بندی است که در حفظ کیفیت ، حفاظت و هم چنین شناسایی فرآورده نقش مؤثری دارد. عمده ترین گونه بسته بندی به شکل جعبه های مقوایی است که این جعبه ها با طرح بندی، رنگ پسندیده و نوشته های مرتبط به محصول و کمپانی سازنده، تولید می شود. تعیین کیفیت بسته‌ بندی‌ های مقوایی با توجه به استانداردهای متنوعی صورت می گیرد که بر این پایه اند دست کم سفتی مقوا ، دست کم پایداری به ترکیدن، جرم پایه مقوا و غیره. برای تولید این جعبه ها به کاربرد از انواع متفاوت مقوا مشابه پشت طوسی، گلاسه، پشت سفید و ایندربرد (FBB) می توان بهره‌گیری کرد.

در ساخت جعبه ها سؤالات گوناگون و مهمی مطرح می شود که باید به آن ها پاسخی صحیح و قانع کننده داد. مثل اینکه “بیرون و توی بسته ها باید حاوی چه پیام هایی باشد؟” یا “میانگین سررسید حفاظت بسته ها در انبار چقدر است؟” و “آیا از روی بسته می تاب به مشخصات درونمایه از جمله: شمار، حجم، اعتبار سررسید حفاظت و .. با آسانی پی برد؟”. جستار اصلی که تولیدکنندگان امروزه با آن مقابل هستند جذب مشتری از راه بسته بندی فرآورده است که این جستار برای مشتریان هم قابل توجه است.


چاپ جعبه مقوایی در گیلاس گالری
شرکت صنایع چاپ و بسته بندی گیلاس گالری با تجربه درخشان در امر چاپ جعبه مقوایی با کیفیت بالا و طرح و نقش های حرفه ای سربلندی همکاری برای فرآوری کنندگان معتبر صنایع مختلف را داراست و پیوسته می کوشد که در مقوله چاپ جعبه مقوایی برای محصولات از جمله سلولزی ، غذایی ، دارویی صنعتی ، پلیمری ، بهداشتی و آرایشی بهترین ایده ها را به مرحله اتمام برساند. جهت آگاهی از نوع جعبه ها، استعلام قیمت و وابستگی با کارشناسان ما کلیک نمائید.


چاپ جعبه مقوایی

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

تماس با ما