نکات مهم قبل از سفارش طراحی و چاپ جعبه

نکات مهم قبل از سفارش طراحی و چاپ جعبه
سفارش طراحی
سفارش چاپ

طراحی بسته بندی (کارتن سازی و جعبه سازی) شما از مهمترین عناصر در راه اندازی یک فرآورده موفق (یا راه اندازی مجدد) است. ولی در طراحی یک بسته چیز زیاد زیادی برای اندیشه کردن هستی دارد – این طراحی است که باید شغل کند. این باید از آنچه در داخل است محافظت کند. این باید برای ذخیره و پخش راحت دستور دیتا شود. این احتیاج به نمایش اطلاعات درباره آن دارد و پروا خود را در یک گنجه پر از محصولات رقابتی جلب می کند.

مهم نیست که چقدر فرآورده نکوداشتن است، بسته بندی لاغر می تواند آن را از فروش حفظ کند. در اینجا برخی از سوالات مهمی که باید هنگام برپایی یک طرح بسته کامیاب پرسید:

سؤال در هنگام طراحی بسته بندی برای فرآورده شما

۱- بسته بندی اسم بازرگانی شما چیست؟ شخصیت برند شما چیست؟ این را می توان از طریق رنگ، فونت ها و بافت ها منتقل کرد. طراحی خوب با به کارگیری این عناصر برای انتقال یک سرگذشت برند است. طراحی عالی حتی بیشتر پیوسته می دهد … شکل بسته را در عقیده بگیرید – آیا آن یک بطری یا یک جعبه است، آن را با یک چشم انداز ی بی همتا برجسته کنید. تمبرهای فویل فلزی، منبت یا نقاشی را در نظر بگیرید.

طراحی و چاپ جعبه مقوایی
طراحی و چاپ جعبه مقوایی

۲- قیمت باره نظر برای این محصول چیست؟ ما قبل از اینکه یک برچسب بها را ببینیم، پیشنهادهایی را در مورد قیمت فرآورده می پردازیم. هنگامی که این پیش فرض ها را انجام می دهیم، ما به قیمت نگاه می کنیم و تصمیم می گیریم که “این یک ارزش به راستی ارزشمند است” یا “من نمی توانم ایمان کنم که برای این مقدار زیادی شارژ می شود.” افزایش فرآورده شما در مورد مطلوبیت و ارزش فهم شده می تواند کمک کند شما بیشتر برای آن هزینه می کنید


سفارش چاپ
سفارش طراحی
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

تماس با ما