چاپ جعبه چای

چاپ جعبه چای

بی شک اولین چیزی که در قفسه فروشگاه ها رخ می نماید جعبه است. به خصوص در قفسه فروش چای شما می توانید جعبه های مقوایی فلزی و چوبی بسیاری را ببینید که همه کامل کننده محصول چای داخل قفسه هستند.
چای یکی از نوشیدنی های پر طرفدار ایرانی می باشد که از دیر باز تاکنون مورد استقبال قرار گرفته است. علاوه بر طعم و رنگ چای، دیگر مشخصه ای که مورد نظر مشتریان این محصول قرار می گیرد، جعبه و شکل ظاهری آن است. چاپ جعبه های چای در کشورهای خارجی از سالهای پیش تا به امروز تغییرات زیادی داشته و نسبت به ایران دارای تنوع بسته بندی بیشتری بوده است. بسته بندی یکی شاخصه های مهم در تولید می باشد چنانکه کیفیت بسته بندی می تواند منجر به کیفیت محصول شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب و عایق نفوذ هوا یکی از مسائل مهم جعبه های چای است که این کیفیت را می توان همراه با ظاهری زیبا و رنگ بندی جذاب بوجود آورد.

با داشتن ایده‌های متفاوت در زمینه ساختار و طراحی گرافیک در خدمت مشتریان گرامی هستیم. همچنین افتخار داریم تا با ارائه خدمات با کیفیت با هزینه ای مناسب عهده‌دار کار چاپ جعبه های چای شما و شریک تولید شما تولید کننده محترم ایرانی باشیم.

باشد که دست در دست هم، محصولات با کیفیتی را روانه بازار ایران نماییم.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

تماس با ما