کارتن معمولی آمریکایی

یکی از رایج‌ترین مدل‌های جعبه می‌باشد که بسیار کارآمد و کاربردی است. همه درب‌ها هم اندازه می‌باشند، دو درب‌ بیرونی معمولا نصف طول دو درب دیگر می‌باشند که بدین صورت هنگام بسیته شدن در مرکز قرار می‌گیرند.

کارتن نیمه

کاملا مشابه با کارتن معمولی تنها با این تفاوت که چهار لبه بالایی را ندارد.
کارتن با درب های همپوشانی

عرض درب این کارتن‌ها یکسان می‌باشند که درب‌های بیرونی هم دیگر را به اندازه 2 سانتی‌متر و یا بیشتر می‌پوشانند. درب این کارتن‌ها به راحتی بسته می‌شوند. این کارتن‌ها معمولا زمانی استفاده می‌شوند که طول کارتن زیاد می‌باشد و فاصله بین درب‌های داخلی بیش از حد معمول می‌شود. با استفاده از این روش کارتن محکم‌تر می‌شود.

کارتن با درب های کاملا همپوشانی

عرض و طول درب‌ها یکسان می‌باشند. این کارتن‌ها برای محافظت کامل اشیا شکننده به کار می‌رود. مخصوصا اشیایی که سطح مقطع سنگینی دارند. ضخامت اضافه روی جعبه مقاومت خوبی به آن می‌بخشد.


کارتن قفل دار 1، 2، 3 دکمه

چهار درب زیرین دایکات بوده و به سادگی سرهم می‌شوند. مصرف کننده ابتدا درب بزرگ پایینی را بسته، سپس دو لبه‌ی کناری را روی آن گذاشته و همه را به وسیله لبه چهارم به یکدیگر قفل می‌کند. کارتن ذکر شده جهت ارسال بسته‌های کوچک که از وسایل حمل اتوماتیک استفاده نمی‌شود به کار می‌رود. این کارتن برای اشیا سنگین مناسب نمی‌باشد.

درب‌های بالایی را می‌توان به هر نحوی که می‌خواهید ساخت.


کارتن با جدا کننده داخلی

این کارتن همان گونه معمولی بوده که صرفاً با یک جداکننده آماده متمایز می‌شود.


کارتن های تسکوپی

این مدل کارتن به صورت 2 کارتن مجزا ساخته می‌شوند که به صورت زیره و روی با یک‌دیگر سر هم می‌شوند.

کارتن 2 پوششی

این کارتن به صورت یک کارتن تلسکوپی ساخته می‌شود و علاوه بر آن یک کارتن دیگر با ابعاد کارتن بالایی زیر کارتن وسطی قرار می‌گیرد. این کارتن تنها از یک طرف باز می‌شود. بسیار مناسب برای محصولات سنگین و بلند می‌باشد، زیرا سطح مقطع آن کاملاً مقاوم می‌باشد.


جعبه با درب های قفل شونده

درب‌های قفل شونده داخلی این کارتن را بسیار ایمن ساخته است به گونه‌ای که محصولات به راحتی از آن بیرون نمی‌افتند و بسیار مناسب برای حمل اشیا سنگین می باشد.

جعبه پوشه ای

این کارتن به صورت یک تکه بریده شده و دارای کفه و دیواره‌های صاف می‌باشد که لبه‌ها همگی روی کارتن به هم می‌رسند.تماس با ما